okeyOkey salonlarında yüzlerce oyuncu seni bekliyor, hadi hemen aramıza katıl!

ONLİNE OKEY SOHBET İMKANI

% general_rating%

ONLİNE OKEY SOHBET İMKANI

Online okey adın da anlaşılacağı üzere oyuncuların internet üzerinden bir araya gelerek okey oynayabilmesine verilen addır. Online okeyde oyuncular birbirlerini hiç tanımayan ve çok uzak mesafelerde yaşayan kişiler olabilecekleri gibi online okey sayesinde tanışmış arkadaşlar olabilirler. Ya da gerçek hayatlarında arkadaş olan kişiler online okey siteleri üzerinden birlikte okey oynayabilmektedirler.

Okey oyunu her ne kadar eğlenceli ve heyecanlı bir oyun olsa da oyuncular oynamanın yanında sohbet etmek isterler. Online okey siteleri oyuncuların bu muhtemel isteklerini göz ardı etmemiş ve her online okey sitesinde okey sohbeti için imkanlar sağlamışlardır. Kimi siteler sesli sohbet özelliği ile oyunculara aynı odada oyun oynuyor gibi sohbet edebilme imkanı sunarken kimi siteler sohbeti yalnızca “chat” adı verilen yazarak sohbet etmek ile kısıtlı bırakmıştır. Fakat önemli nokta her online okey platformunun chat özelliği bulunmaktadır. Sitelerin sunduğu sohbet imkanı sayesinde oyuncular arkadaşları ile rahatça sohbet edebilir ya da hiç tanımadığı kişiler ile sohbet edebilme şansıyla yeni arkadaşlıklar, dostluklar, keyifli vakitler geçirebilirler.

Bazı sitelerin sunduğu sesli sohbet imkanı ise mikrofon ve kulaklık ya da herhangi bir ses çıkış cihazı sayesinde oyuncuları aynı sanal ortamda aynı odada buluşturur ve karşı karşıyaymış gibi sohbet etmelerine olanak sağlar. Her yerde olduğu gibi ve her olayda olduğu gibi kendilerine sunulan bu imkanları kötüye kullanan kişiler maalesef bulunmaktadırlar. Sesli sohbet ya da chat imkanını kötüye kullanarak küfreden ya da kullandığı kelimelerle, herhangi bir şekilde oyun arkadaşlarını rahatsız eden kişiler otomatik sistem tarafından veya yöneticiler tarafından yasaklanmaktadır.


Yazar: admin

Görüntüleme: 779 defa

Kategori: Okey Salonları

Yayınlanma Tarihi: 21 Kasım 2020

Cevap bırakın